Open Café

Watch This Video

Play Now

Zapraszamy na Open Café! Co środę o 18:00 spotykamy się w rzeszowskim Urban Lab Rzeszów, gdzie prowadzone są spotkania w języku angielskim przez międzynarodowych wolontariuszy pracujących w naszej organizacji w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. Open Café to przestrzeń, która umożliwia odkrywanie innych kultur, dzielenie się własnymi doświadczeniami oraz uczestniczenie w ciekawych zajęciach i warsztatach. Cotygodniowe spotkania umożliwiają młodym ludziom z Rzeszowa porozmawianie na temat lokalnych i globalnych problemów społecznych oraz podszlifowanie swojego angielskiego. Celem Open Café jest promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa oraz umożliwienie młodym Rzeszowianom, zarówno tym urodzonym w mieście, jak i tym, którzy przeprowadzili się do niego z innych krajów, spotkania i poznania się nawzajem.

Podczas spotkań Open Café, przy kubku gorącej kawy lub herbaty, tworzymy przestrzeń do odkrywania innych kultur, dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz uczestniczenia w ciekawych zajęciach i warsztatach. Open Café to również miejsce dla dyskusji i poszerzania wiedzy i świadomości na temat lokalnych i globalnych problemów społecznych. Wstęp na wydarzenia jest wolny. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami, śledź nasze profile społecznościowe.

Spotkania Open Café odbywają się niemal nieprzerwanie od 2016 roku i były już realizowane w wielu miejscach, takich jak Rzeszowski Inkubator Kultury czy Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie. Obecnie, dzięki gościnności Urzędu Miasta Rzeszów, możemy je organizować w Urban Lab-ie przy ulice 3 Maja 13, 35-030 Rzeszów.

Sukces Open Café w Rzeszowie zainspirował nas do popularyzowania tego formatu również w innych krajach. Dzięki programowi Erasmus Plus, Sektor Młodzież, w ramach partnerstw strategicznych, realizujemy międzynarodowe projekty, które promują Open Café w całej Europie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym Facebooku.