Erasmus Plus - Kształcenie i szkolenia zawodowe

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w organizowaniu programów praktyk zawodowych dla szkół z zagranicy. Jeśli reprezentujecie szkołę, która poszukuje miejsca realizacji swojego projektu VET to zapraszamy do kontaktu!  Jako partnerzy w realizacji takich projektów, oferujemy kompleksową obsługę dla Waszej grupy szkolnej. Pomagamy znaleźć dla Was idealne miejsce do odbycia praktyk, które będzie odpowiednie dla Waszego profilu kształcenia.

Różne kierunki kształcenia

W naszej ofercie znajdą się miejsca dla grup o różnych kierunkach kształcenia, np. informatyków, elektroników, hotelarzy, kucharzy, kelnerów, techników ochrony środowiska i służb cywilnych. Dla każdej grupy znajdujemy odpowiednie miejsce realizacji praktyk, które odpowiada ich kierunkowi kształcenia. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci zrealizować Twój projekt!

Więcej niż praktyka!

Zajmujemy się organizacją zakwaterowania oraz wyżywienia, abyście mieli okazję spędzić wspaniały czas w Rzeszowie, integrując się z lokalną społecznością oraz poznając polską kulturę i tradycje. Nasz program nie składa się tylko z praktyki zawodowej, ale jest także wypełniony wycieczkami kulturowymi, takimi jak wizyty w Rzeszowskich Piwnicach czy Muzeum Zamku w Łańcucie, a także możliwościami uczestnictwa w lokalnych wydarzeniach i warsztatach językowych.

Projekty realizowane są w ramach programu Erasmus Plus, Sektor Kształcenie Zawodowe. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych programach, zachęcamy do kontaktu z nami. 

Kontakt: Beata Szmuc, beata@goinpro.org