System Buddy dla wolontariuszy zagranicznych

Chcesz zostać Buddy (z ang. kolega, kumpel) naszych międzynarodowych wolontariuszy? Mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach i masz kilka wolnych godzin w tygodniu? To świetna okazja, by zdobyć cenne doświadczenie i zaangażować się społecznie!

Buddy to osoba, która pomaga naszym wolontariuszom poczuć się jak w domu w Rzeszowie. Jako lokalny przyjaciel jest gotowy udzielić pomocy w rozwiązywaniu drobnych problemów, takich jak organizacja wizyty u lekarza, znalezienie potrzebnych informacji lub udzielenie rady. To osoba, która chętnie wspiera wolontariusza, buduje z nim relacje i spędza z nim czas. W takiej roli będziesz miał pod opieką jednego lub więcej wolontariuszy, którzy przyjeżdżają do Polski w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarnościowego.

Jeśli jesteś osobą życzliwą i komunikatywną, swobodnie mówisz po angielsku, jesteś pełnoletni, mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach, korzystasz z mediów społecznościowych, takich jak WhatsApp, i masz trochę wolnego czasu, zgłoś się do nas! Oferujemy wspaniałe środowisko do rozwoju, pełne otwartych, uśmiechniętych i kreatywnych ludzi. Zyskasz możliwość wyjazdów na międzynarodowe wymiany i szkolenia jako przedstawiciel naszej organizacji. Zapewnimy Ci również szkolenia wprowadzające do roli 'buddy’ oraz dodatkowe wsparcie. Z osobami zaangażowanymi w system Buddy podpisujemy umowę wolontariatu oraz wydajemy zaświadczenie.

Skontaktuj się z Lilit, koordynatorką wolontariuszy, pod adresem e-mail: lilit@goinpro.org, aby uzyskać więcej informacji i zgłosić swoją chęć dołączenia do Systemu Buddy.