Hostel

Witajcie w naszym hostelu przeznaczonego dla grup zorganizowanych! To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie dogodną lokalizację oraz wygodne i przystępne noclegi. Nasz hostel znajduje się w samym centrum Rzeszowa, na 1. piętrze wschodniego skrzydła dworca kolejowego PKP, wejście od peronu nr 1. Z tego powodu możecie łatwo i szybko dotrzeć do wszystkich ciekawych miejsc w mieście.

Oferujemy 7 pokoi, w tym 4 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje czteroosobowe. Do dyspozycji naszych gości są również wspólne prysznice z toaletami (damskie i męskie), wyposażona kuchnia oraz nieograniczony dostęp do internetu. Ceny naszych noclegów są bardzo atrakcyjne, a a przy dłuższych pobytach istnieje możliwość ich negocjacji. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 789 338 881 lub drogą mailową: office@goinpro.org. Przed dokonaniem rezerwacji zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego hostelu.

Warto podkreślić, że dochody z prowadzenia naszego hostelu wspierają działalność statutową naszej organizacji, co oznacza, że wybierając nasz hostel, wspieracie również nasze działania na rzecz Rzeszowa i Podkarpacia.