Łącz, Współpracuj, Inspiruj: Seminarium na temat Sieciowania Młodzieży
To seminarium Erasmus+ zgromadziło 18 pracowników młodzieżowych z Węgier, Gruzji, Polski i Ukrainy na pięć dni warsztatów, kreatywnego tworzenia NGO i wymiany międzykulturowej w Rzeszowie.