Dzień Informacyjny „Europa dla Młodych”

Dzień Informacyjny „”Europa dla Młodych” to cykliczne wydarzenie, które organizowane jest przez grupy międzynarodowych wolontariuszy INPRO w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. To nie tylko okazja dla naszych wolontariuszy do podsumowania ich pobytu, ale również dla Ciebie, by lepiej poznać programy europejskie dla młodzieży, odkryć kulturę różnych rejonów świata i po prostu miło spędzić popołudnie.

Wydarzenie odbędzie się w środę 17 maja w Urban Lab Rzeszów przy ulicy 3 Maja 13 w Rzeszowie (1 piętrze w Galerii Paniaga) w godzinach 10:00 – 15:00. Udział jest całkowicie bezpłatny! Program jest podzielony na dwa bloki, trwające po 2 godziny. Pierwszy blok rozpoczyna się o 10:00, a drugi o 12:40.

Link do wydarzenia: https://shorturl.at/kPY45 

W programie wydarzenia znajdziecie między innymi: 

• Europejski Korpus Solidarności – poznaj możliwości wolontariatu i spędź rok za granicą za darmo! 
• Project Storytales: inspirujące historie osób, które opuściły swoją strefę komfortu i wyjechały na projekt. 
• Erasmus+ dla wszystkich – nie tylko dla studentów. Dowiedz się więcej na temat wymian młodzieżowych i treningów zagranicznych.
• Kąciki kulturowe, prezentacje krajów, quizy i gry pomagające odkryć kraje pochodzenia wolontariuszy.
• Eurodesk – punkt informacyjny dla młodzieży, w którym można dowiedzieć się więcej o możliwościach dla młodzieży i dorosłych oferowanych przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+ lub Europejski Korpus Solidarności.
• Chillout Zone – miejsce, gdzie można się zrelaksować przy kawie, herbacie i grach planszowych.

Zapraszamy serdecznie i mamy nadzieję, że z nami miło spędzisz dzień!