Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych „INPRO”
(+48) 721 109 179     office@goinpro.org

Pracuj z nami w przedsiębiorstwie społecznym, które właśnie tworzymy

Szukamy osób do pracy w przedsiębiorstwie społecznym. Oferty skierowane są do osób, która spełniają przynajmniej jeden z następujących warunków:

– długotrwale bezrobotne (zarejestrowane min 12 miesięcy w ostatnich dwóch latach)
– bezrobotne i posiadające orzeczenie o niepełnosprawności (np. student studiów zaocznych z orzeczeniem)
– bezrobotne i korzystające z pomocy opieki społecznej (np. pomoc żywnościowa)
– posiadające III profil osoby bezrobotnej

– inne zagrożone wykluczeniem społecznym (np. posiadające stwierdzone choroby psychiczne jak depresja)

Oferujemy pracę na stanowiskach:

Stanowisko 1:  Asystent ds. promocji i sprzedaży

Zakres obowiązków:

– promocja i wynajem  sal szkoleniowych i miejsc co-workingowych,

– poszukiwanie klientów,

– przygotowywanie oferty szkoleniowej i warsztatów dla młodzieży,

– obsługa wydarzeń, warsztatów

– prowadzenie mediów społecznościowych

– robienie i publikowaniem zdjęć, pisaniem notek na stronę.

Praca w centrum Rzeszowa. Praca na 1/2 etatu, 1200 brutto.

Wymagania:

– obsługa komputera i mediów społecznościowych

– wysoka kultura osobista

– chęć pracy w międzynarodowym środowisku

– pozytywne nastawienie, wychodzenie z pomysłami

– dodatkowym atutem jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko 2: – osoba sprzątająca

– utrzymywanie czystości w salach szkoleniowych, biurach, łazienkach i kuchni

Wymagania:

– chęci do pracy, dyspozycyjność

Praca w centrum Rzeszowa na 1/2 etatu, 1050 brutto

Centrum młodzieży powstaje w ramach projektu unijnego, zatrudnienie od stycznia/lutego 2019. Na chwilę obecną poszukujemy osób, które chcą się zdeklarować jako chętna do pracy oraz spełnia w/w warunki. Przystąpienie do projektu (jako osoba chętna do zatrudnienia) daje gwarancje zatrudnienia od momentu otwarcia jednostki. Jednocześnie w każdej chwili można zrezygnować z chęci udziału, bez konsekwencji.

Rekrutacja trwa do 31.08.2018

Chętnych prosimy o wiadomość wraz z CV na office@goinpro.org